VEČERNÍ MEDITACE U SALVÁTORA PRAHA – STARÉ MĚSTO – Celý akademický rok se každé úterý konají pravidelná setkání v kryptě kostela Nejsvětějšího Salvátora u Karlova mostu. Začátek v 19:10 (po skončení mše). Na programu jsou dvě sezení tiché meditace po 25 minutách, mezitím meditační chůze. Jedná se o otevřenou skupinu, všichni jsou zváni.

SETKÁNÍ S KONTEMPLACÍ V PRAZE – KOŠÍŘÍCH –  Celodenní setkání v klášteře sester Karmelitek, Jinonická 22. Meditační sezení, meditační chůze, zpěv, četba apod. Pro zájemce úvod do kontemplace. Nejbližší termín 16. června 2024. Program zde. Přihlašování na e-mailové adrese kontemplace@volny.cz.


PLZEŇSKÁ KONTEMPLATIVNÍ SKUPINA – Otevřená skupina, která se schází ke společnému mlčení a krátkému sdílení každé úterý večer v prostoru La Dílna, Pražská ulice 11, druhé patro. Sezení začíná v 19:30, přicházet možno od 19:15.

Doprovázejí Elva Frouz a Jarek Veselák.


KONTEMPLACE V OTROKOVICÍCH – Charitní dům sv. Anežky. Setkání v tamní kapli, vždy první sobotu v měsíci. Kontemplace od 8.30 do 15 hodin. Jste srdečně zváni. Pro nové zájemce kontakt: Radana Váňová, tel. 607 993 816.


KONTEMPLACE V OLOMOUCI – Již druhým rokem probíhají kontemplativní večery pod vedením studentského kněze Jana Regnera a terapeuta Leoše Zatloukala v Olomouci. Konají se každý čtvrtek od 20.30 v centru Dalet (Kubíčkova 19). Vhodné i pro začátečníky.

Více info zde.

KONTEMPLACE V BRANDÝSE NAD LABEM – Kontemplativní setkání v Brandýse pod vedením Ivany Adámkové, každý lichý čtvrtek. Dočasně pozastaveno, v tuto chvíli můžete využít online setkání.

Setkání probíhají online v pondělí ve 20:30 a v pátek v 8:00. Kdo by se chtěl přidat, ať napíše na e-mail ivana.boleslav@gmail.com, bude mu zaslán odkaz.


KONTEMPLACE V KRYPTĚ PRAHA – VINOHRADY – Pravidelné kontemplace od září každý čtvrtek od 20:00 v kryptě kostela Nejsvětějšího Srdce Páně v Praze na Vinohradech. Další informace v letáku.

Předtím máte možnost každé druhé úterý navštívit seminář o duchovním životě a kontemplaci od 19:00.

Veškeré údaje o termínech pravidelných akcí včetně exercicií a aktualit naleznete na www.kontemplacevkrypte.cz.


Přihlášky a informace o kursech a setkáních na e-mailové adrese kontemplace@volny.cz